Košarica je prazna
Ko svežina sreča toplino – posušen in fino mlet ingver TRS je začimba, ki v vsakem kuhinjskem kotičku prebudi azijsko dušo. Gre za 100 % čisti ingver, brez dodatkov, z izrazitim, aromatično-pikantnim okusom, ki ga cenijo kuharji tako na ulicah Delhija kot v domačih kuhinjah širom sveta.
Ta praškasta različica ingverja je izjemno vsestranska: idealna za začinjanje karijev, marinad, zelenjavnih jedi, juh, pekovskih izdelkov (ingverjevi piškoti!) ali celo kot dodatna plast v ajurvedskih čajih. V primerjavi s svežim je bolj koncentriran in suh, zato je še posebej primeren za dolgotrajno shranjevanje in hitrejšo uporabo med kuhanjem.
100 % čist ingver v prahu, brez dodatkov ali konzervansov.
Topel, rahlo pekoč okus – idealen za azijsko, indijsko in mednarodno kuhinjo.
Vsestranska uporaba: od karijev in juh do čajev in sladic.
Dolg rok trajanja – nepogrešljiv v vsaki začimbni omarici.
Za domači »chai« dodajte ščepec ingverja v prahu v črni čaj z mlekom, kardamomom in cimetom – in pripravite si svoj trenutek Indije v skodelici.
Pakirano v obratu, kjer se predelujeta tudi zelena in gorčica.
POREKLO: Pakirano v Indiji.
Še vedno čakamo na tvoje mnenje. Deli svojo izkušnjo z nami in našimi izdelki.
Z nadaljnjo uporabo trgovine se strinjate z uporabo piškotkov na tem spletnem mestu.